Rozšířené vyhledávání

Pouze LastMinute

Nacházíte se zde: Erika Tour > Malajsie > Zájezd č. 7010

ROMANTICKÝ OKRUH MALAJSIÍ

Malajsie Malajsie
Termíny od 4.4.2019
Délka 17 dní
Doprava letecky
Strava snídaně
Ubytování hotel

od:83 990

Vaše nejžádanější termíny

10.04.18 út 17 dní 83 990 Kč termín zájezdu vypršel
16.11.18 pá 17 dní 83 990 Kč termín zájezdu vypršel
04.04.2019 čt - 20.04.2019 so 17 dní 83 990 Kč objednej

Cena zahrnuje

 • letenky Praha - Kuala Lumpur a Langkawi - Praha s přestupy
 • letištní taxy do výše 8.000 Kč
 • 14x nocleh se snídaní v hotelech 3-4* - dvoulůžkové pokoje s vl. přísl.
 • trajekt Penang - Langkawi
 • transfery,
 • doprava při výletech
 • veškeré vstupy dle programu
 • český a místní průvodce
 • povin. poj. CK

Cena nezahrnuje

 • spropitné

Příplatky

 • příplatek na jednolůžkový pokoj 18.990 Kč (příplatek: 18990 Kč)

Slevy

 • first minute

Popis zájezdu

KUALA LUMPUR – DEŠTNÝ PRALES – KOUZELNÉ OSTROVY – NÁDHERNÉ PLÁŽE
Malajsie se rozkládá zčásti na Malajském poloostrově, na části Bornea a na několika přilehlých ostrovech. Udiví vás svou tolerancí, pohostinností, pohodou. Stojí tu vedle sebe mešity, hinduistické a budhistické i křesťanské chrámy. Je to země neskutečných kontrastů, které tu ale harmonicky stojí vedle sebe: staré památky a super moderní architektura, moderní města a neskutečná příroda deštných pralesů a pohádkových pláží. Poznáte tu několik zemí v jedné.

Ubytování: hotel

hotel - dvoulůžkové pokoje s vl. přísl.

Stravování: snídaně

Doprava: letecky

Program zájezdu

1. den:Odlet z Prahy do Kuala Lumpur s přestupy.
2. den:Přílet do Kuala Lumpur a transfer do Malacca (UNESCO) – malého koloniálního města – prvního města Malaysie vzniklého na základě obchodu s kořením a tkaninami. Pěšky nebo rikšou budete moci objevovat centrum města s červeně natřenými domy včetně radnice Stadthuys, zříceniny kostela sv. Pavla, nejstaršího čínského chrámu v Malaysii Cheng Hoon Teng a uliček starých čínských kupeckých domků. Nocleh.
3. den:Odjezd na Pulau Ketam – „krabí ostrov“ snadno dosažitelný lodí z Port Klang – plavba kolem mangrových lesů. Příležitost pozorovat místní rybáře při jejich každodenních povinnostech. Odjezd do Kuala Lumpur, nocleh.
4. den:Prohlídka Kuala Lumpur – krása a kontrasty starého a nového města: Čínské město, Masjid Jamek, starý a nový Královský palác, slavná dvojice mrakodrapů Petronas, chrám Thean Hou, Národní mešita, Hlavní železniční stanice v romantickém maurském slohu, Náměstí nezávislosti aj. Poté osobní volno, nocleh.
5. den:Odjezd na Cameronskou vysočinu ležící ve výšce cca 1.542 m. První zastávka u slavných hinduistických chrámů v jeskyních Gua Batu, kde vystoupáte 272 schodů, abyste dosáhli vrcholu. Poté se podíváme na pletení košíků – místní vesnický průmysl, uvidíme vodopád Lata Iskandar a domorodé osídlení. Ponoříte se do čerstvého ovzduší Cameronské vysočiny s její úžasnou scenérií. Ubytování.
6. den:Návštěva čajové plantáže s továrnou na čaj, místního trhu a jahodové plantáže. Jeskyně Tempurung – hlavní jeskyně připomíná kokosovou skořápku – při procházce jeskyní zaznamenáte mnoho zajímavých skalních formací, tyto vápencové útvary se formovaly před 400 miliony let. Návštěva jeskynního chrámu Sam Poh Tong, který proslavily želvy žijící v chrámovém jezírku. Nocleh v Ipohu.
7. den:Odjezd z Ipohu do údolí Belum. Cestou návštěva královského města Kuala Kangsar, fotozastávka u krásné mešity Ubudiah, paláce Iskandariah (královský palác a oficiální sídlo sultána Peraku a paláce Kenangan. Poté do oblasti mangrovníkového lesa Kuala Sepetang – procházka po dřevěném chodníčku tímto exotickým lesem, návštěva milíře – zjistíte, jak se vyrábí dřevěné uhlí. Cestou do Belum zastávka v muzeu Lenggong údolí – místě s nejstarším osídlením. Nocleh.
8. den:Vyrazíme na cca 2 hodinovou projížďku kolem ostrova Banding v umělém jezeře Temenggor – historie mostů spojujících Perak a Kelantan. Zde můžete objevovat kouzlo deštného pralesa Belum – jedné z nejkrásnějších oblastí Malaysie. Prales je také domovem největší květiny rafflesie. Návrat na nocleh.
9. den:Odjezd na ostov Penang – zastávka v Taiping – v 19. století hlavní město Peraku – návštěva Taiping Lake Garden – malaysijská nejkrásnější jezerní zahrada – úžasné výhledy na jezero i na horské scenérie. Bukit Merah Lake Town - návštěva slavného Orangutaního rehabilitačního centra – pozorování těchto vzácných lidoopů. Poté přejezd po 3. nejdelším mostě světa (spojuje poloostrov a ostrov Penang), návštěva chrámu Kek Lok Si známého jako chrám tisíce Budhů – nejkrásnější a nejrozlehlejší budhistický chrámový komplex v jihovýchodní Asii. Nocleh.
10. den:Prohlídka Georgetownu (UNESCO) – původní pevnost Cornwallis, Khoo Kongsi – klanové domy shromažďující rodiny z čínských komunit, Street of Harmony – kostely, čínské chrámy, mešity a hinduistické chrámy zde stojí v mimořádné harmonii a soužití. Třetí nejdelší socha ležícího Buddhy na světě, vodní vesnice Clan Jetties aj. Volno k individuální prohlídce. Nocleh.
11. den:Transfer do přístavu, dvouhodinová plavba trajektem na ostrov Langkawi, ubytování, volno, nocleh.
12. den:až patnáctý den: Volný program na ostrově, který patří mezi exotická místa Malaysie. Koupání, odpočinek, ale i možnost řady aktivit – šnorchlování, výlet lanovkou na horu Gunung Machinchang – nejvyšší vrchol ostrova s visutou plošinou s fantastickým výhledem. Další poznávání deštného pralesa aj. Nocleh.
13. den:Volný program na ostrově. Nocleh.
14. den:Volný program na ostrově. Nocleh.
15. den:Volný program na ostrově. Nocleh.
16. den:Transfer na letiště, odlet přes Kuala Lumpur do Prahy.
17. den:Přílet do Prahy. * Variantně lze kombinovat s Bali – místo odjezdu na Landkawi je odlet na Bali.