Rozšířené vyhledávání

Pouze LastMinute

Nacházíte se zde: Erika Tour > O nás

O nás

Cestovní kancelář ERIKA TOUR (Obchodní jméno Stanislav Kousal – CK ERIKA TOUR) působí na trhu již 26 let. Sídlo má v Semilech, Špidlenova 442. Hlavními obory činnosti je pořádání poznávacích zájezdů po celé Evropě, do exotických zemí a pobytových zájezdů.

V poznávacích zájezdech najdete krátké poznávací zájezdy, poznávací okruhy, pobytově poznávací zájezdy, zájezdy s lehkou turistikou a zájezdy po Česku. K nejoblíbenějším zájezdům patří zájezdy do Rakouska, především s kartami – Salcbursko, Korutany, ale i do Vídně, na narcisový festival nebo na květinovou výstavu do Tullnu, do Francie - do Paříže, na Provence i do Bretaně, hitem jsou zájezdy do Skandinávie, do Skotska, na Madeiru nebo do různých oblastí Itálie – od severnějších oblastí s Dolomity, Benátkami, Veronou či Ligurskou riviérou po slunnou Kampánii, Apulii, Sardinii a Sicílii. Klienti se s námi mohou vydat do maďarských termálů, za atraktivitami Polska i Německa nebo do dnes turisticky klidnějších zemí jako je Albánie nebo Rumunsko.

Za exotikou s námi klienti cestují od Turecka po Čínu, od Indie po Vietnam, od Maroka po Madagaskar nebo od Kanady po Peru. Mezi jedny z nejoblíbenějších patří zájezdy do Jordánska, náš program ohodnotil jordánský vládní resort pro turistiku jako nejlepší program na Jordánsko. Prostě ukážeme klientům svět od Českého ráje po Tahiti.

Pro ty, kteří chtějí hlavně odpočívat, nabízíme pobyty v Chorvatsku, Slovinsku, Maďarsku a na Slovensku, a to v hotelech, apartmánech i ve vybavených stanech. Relaxační a lázeňské pobyty potom nabízíme v českých, slovenských i maďarských lázních.

Disponujeme i vlastními autobusy zn. Mercedes a Bova Futura.

Naše cestovní kancelář je členem AČCKA a veškeré naše programy splňují náležitosti povinného pojištění CK dle zákona č.159/1999 Sb.

Přehled zájezdů

Oblíbené destinace

Oblíbená letoviska

Erika Tour
Špidlenova 442
513 01 Semily, ČR
Mobil: 604 366 379
Tel/Fax: 481 623 637
e-mail:

Aktuální informace z Erika Tour

středa 28. března 2012

Nový web spuštěn

Minulý týden jsme spustili nové webové stránky. Věříme, že se Vám budou líbit a s obsluhou budete spokojeni...
SLEVYAUTOBUSOVÁ DOPRAVA

kokoss - logo - male 


Penzion Erika ubytování v centru Semil

KLUB ERIKA - SLEVY PRO STÁLÉ ZÁKAZNÍKY:

SLEVY PRO STUDENTY A SENIORY


Partneři:

croc - logo

nair - logo 

CeSYS - systém pro cestovní agentury

Anchoice.cz