Rozšířené vyhledávání

Pouze LastMinute

Nacházíte se zde: Erika Tour > Slovensko > Zájezd č. 2006
Slovensko Slovensko

NÁRODNÍ PARK PIENINY ZE SLOVENSKÉ I POLSKÉ STRANY

Termíny od 22.8.2017
Délka 6 dní
Doprava autokarem
Strava polopenze
Ubytování bungalov
od:5 680

Vaše nejžádanější termíny

22.08.17 út 6 dní 5 680 Kč termín zájezdu vypršel

Cena zahrnuje

 • 4x nocleh v bungalovech v Pieninském národním parku s vlastním soc. zařízením - dvoulůžkové (popř. třílůžkové) ložnicevl. příslušenství
 • 4x polopenze včetně goralského picknicku
 • doprava
 • průvodce
 • povinné pojištění CK

Slevy

 • first minute

Popis zájezdu

UŽIJTE SI GORALSKÝ PIKNIK, PLAVBU NA PLTÍCH, PROCHÁZKY I DOJENÍ BERANA!
Tento zájezd je určen jak pro ty, kteří se chtějí věnovat poznávání, tak pro turisty, nebo pro ty, kteří chtějí odpočívat v krásném přírodním prostředí. Poznáte rázovitou krajinu Pieninského národního parku s jeho tradicemi i pohostinnými lidmi, stejně jako atraktivní okolí, kde budete moci poznávat i relaxovat. Ubytování je zajištěno v jednoduchých bungalovech s vlastním sociálním zařízením v Haligovcích v Pieninském národním parku. Goralský dvor je známý vyhlášenou domácí kuchyní.

Ubytování: bungalov

bungalovy - dvoulůžkové ložnice

Stravování: polopenze

Doprava: autokarem

Program zájezdu

1. den:Odjezd kolem 23. hodiny.
2. den:Červený Kláštor – gotický kostel Sv. Antona a klášter kartuziánů, národní památka – prohlídka. Pieninský národní park - splav na pltích po Dunajci (7 km) nejkrásnější částí národního parku – Lesnica – zastávka v kolibě, Lesnické sedlo – Haligovské skály, návrat na ubytování.
3. den:Stará Lubovňa - Muzeum zamagurské dědiny a Lubovnianský hrad - dominanta města, původně strážný hrad. Vyšné Ružbachy - lázeňské místo se čtrnácti prameny a travertinovým kráterem. Koupání v termálech. Dnes večer absolvujete goralský picknick (slovenská borovička, předkrm: ovčí sýr, domácí klobása, slanina, zelenina, pltnický guláš připravený na ohni, haligovská palačinka). Nocleh.
4. den:Červený Kláštor - přechod lávkou do Sromowcu Nižnych – polská část Pienin. Vystoupáme na dominantu Pienin Trzy korony (982 m) – na jejich vyhlídkovou galerii. Zdatnější mohou pokračovat až na vrchol Sokolica‚ kterou Poláci nazývají matkou Pienin. Návrat do Červeného Kláštora. Návrat na nocleh.
5. den:Ráno odjezd přes Lysou nad Dunajcem do polských Pienin. Výstup k hrázi přehrady a dále k hradu Niedzica. Potom loďkou pod zříceninu hradu Czorstyn a zpět loďkou k autobusu.Nocleh.
6. den:Ráno odjezd do Krakova - prohlídka nádherného historického města: královský zámek Wawel, katedrála, Královská cesta, kostel P. Marie, Sukiennice - krámky ze 13. stol., univerzita Collegium Maius, uličky starého města, Kazimierz - krakovská židovská čtvrť (UNESCO). Poté odjezd, příjezd zpět v nočních hodinách.


Podobné zájezdy

 • 7 790 Slovensko Slovensko

  NEJOBLÍBENĚJŠÍ TATRANSKÉ TRASY! Vysoké Tatry nás stále lákají, stále se do nich vracíme…

  PERLY TATER A SEVERNÍHO SLOVENSKA

  Termíny od 14.7.2017
  Délka 8 dní
  Doprava autokarem
  Strava polopenze
  Ubytování pension
  od: 7 790