Rozšířené vyhledávání

Pouze LastMinute

Nacházíte se zde: Erika Tour > Itálie > Zájezd č. 6006

KOUZLO ADVENTU V JIŽNÍM TYROLSKU

Itálie Itálie
Termíny od 7.12.2017
Délka 4 dny
Doprava autokarem
Strava polopenze
Ubytování hotel ***

od:5 220

Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • doprava
  • průvodce

Slevy

  • first minut

Popis zájezdu

V Jižním Tyrolsku jsou ty nejkrásnější vánoční trhy, na tom se shodne většina návštěvníků. Vánoční trhy mění obce a města Jižního Tyrolska v předvánočním čase na pohádková místa: Ve vzduchu se vznáší vůně čerstvě pečené štoly, jablečného štrúdlu, svařeného vína a punče, stánky s tradičními řemeslnými výrobky a ručně vyráběnými vánočními ozdobami lákají k procházce. Navštívíte původní jihotyrolské vánoční trhy ve městech Bozenu/Bolzanu, Meranu/Merano, Brixen/Bressanone, Sterzing/Vipiteno a Bruneck/Brunico, poznáte kouzlo těchto historických měst a absolvujete cestu kouzelnou pohádkovou krajinou Dolomit.

Ubytování: hotel ***

Stravování: polopenze

Doprava: autokarem

Program zájezdu

1. den:Odjezd Semily 20:00, Praha- Černý most 21:30, Praha- Hlavní nádraží 22:00 přes Plzeň a Rozvadov do SRN a Itálie.
2. den:Návštěva kouzelných jihotyrolských měst Bolzano a Merano (popřípadě Brixen), vždy prohlídka krásného historického centra a návštěva typických jihotyrolských adventních trhů. Odjezd na nocleh.
3. den:Budeme si dále užívat atmosféry adventu v dalších městečkách a nezapomenutelnými adventními trhy: Vipiteno (Sterzing) a Bruneck. Návrat na nocleh.
4. den:Odjezd zpět, dle času krátká zastávka na adventním trhu například v Regensburgu, návrat v pozdních nočních hodinách.