Rozšířené vyhledávání

Pouze LastMinute

Nacházíte se zde: Erika Tour > Island > Zájezd č. 50033

ZA POLÁRNÍ ZÁŘÍ, SOPKAMI A GEJZÍRY NA ISLAND

Island Island
Termíny od 10.10.2017
Délka 5 dní
Doprava letecky
Strava snídaně
Ubytování hotel

od:24 900

Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • letenku Německo - Keflavík a zpět vč. let. tax (přímý let) ve výši 7 000 Kč (6. 9.) nebo ve výši 6 000 Kč (10. 10.)
  • dopravu na/z letiště v Německu, dopravu mikrobusem na Islandu, dle terminů 3-4 noclehy se snídaněmi v hotelu KOMFORT (ve 2lůžkových pokojích vč. lůžkovin s příslušenstvím)
  • průvodce
  • 1x koupání ve vyhřívaném venkovním bazénu
  • cestovní pojištění UNIQA K7C

Příplatky

  • vstup do Modré laguny: 1 400 Kč (příplatek: 1400 Kč)
  • 3x večeře o dvou chodech: 4 000 Kč (příplatek: 4000 Kč)
  • jednolůžkový pokoj: 4 000 Kč (příplatek: 4000 Kč)

Slevy

  • first minute: 5% do 10.2., 3% do 10.3.

Výlety

  • Cena nezahrnuje: vstupné cca 2 000 ISK (15 EUR), další výše neuvedené služby. (příplatek: 2000 ISK)

Popis zájezdu

Láká Vás magická krajina Islandu a světelné divadlo polární záře na obloze? Pak s námi pojeďte levně na Island svozy z různých míst v ČR na blízká letiště v Německu. Odtud se dá letět na Island přímými lety. Během zájezdu navštívíme nejkrásnější vodopády jižního Islandu, mohutné vulkány, černou sopečnou pláž, aktivní gejzír s horkými prameny v jeho okolí či nejstarší parlament světa Alting. Ubytováni budete po 3 nebo 4 noci v hotelu oblasti měst Selfoss a Hveragerdi, odkud budeme vyrážet za poznáním Islandu. Po návratu se můžete vykoupat v termálním bazénu a po večeři budeme vyhlížet polární záři.

Pozn.: *svoz z Jablonce a Liberce při minimálně 2 osobách
Minimální počet účastníků: 8. Garance male skupiny.
Polární záře je přírodní fenomén a její výskyt nelze garantovat.

Ubytování: hotel

Stravování: snídaně

Doprava: letecky

Program zájezdu

1. den:Dovolená na Islandu začne odletem do Keflavíku. Po poledni je na programu prohlídka hlavního města Islandu Reykjavíku. Uvidíme radnici, parlament, moderní kostel Hallgrímskirkja a vodojem Perlan. Přesun na ubytování (3 nebo 4 noclehy, dle termínů).
2. den:2. den: Cesta pod světoznámou sopkou Eyjafjallajokull k vodopádům Seljalandsfoss (dá se vstoupit za jeho vodní stěnu) a Skogafoss (výška 62 m) a k ledovcovému splazu. U nejjižnějšího mysu Islandu Dyrholaey vstoupíme na černou sopečnou pláž s čedičovou jeskyni.
3. den:3. den: Tzv. zlatý trojúhelník: sídlo biskupství Skalholt, oblast Geysiru s aktivním gejzírem Strokkur, impozantní vodopád Gullfoss (voda padá ve dvou stupních do hloubky 32 metrů). Odpoledne se zastavíme v NP Tingvellir, kde se rozestupuje evropská a americká litosférická deska a byl zde v 10. století založen nejstarší parlament světa – Alting.
4. den:4. den: Procházka mezi horkými prameny ve Hveragerdi. Prohlídka Reykjavíku (radnice, parlament, kostel Hallgrimskirkja a vodojem Perlan). Nakonec možnost koupele v termálních lázních Modrá laguna. V noci odlet.
5. den:5. den: Ranní přílet do Německa, transfer do ČR.