Rozšířené vyhledávání

Pouze LastMinute

Nacházíte se zde: Erika Tour > Chorvatsko > Zájezd č. 917013

BAŠKA VODA - HOTEL HRVATSKA

Chorvatsko Chorvatsko
Termíny od 2.9.2017
Délka 8 dní
Doprava vlastní
Strava polopenze
Ubytování hotel **

od:10 990

U zájezdu je možné dokoupit autobusovou dopravu. Cena dopravy do Střední Dalmácie - 2600 Kč, do Jižní Dalmácie - 2800 Kč. Více informací zde.

Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • 7x nocleh
  • 7x stravování all inclusive
  • pobytovou taxu
  • služby delegáta

Příplatky

  • doprava - klim. bus 2.600 Kč (příplatek: 2600 Kč)
  • parkování u hotelu zdarma (omezeně), v hotelových garážích 2 EUR / den - platí se na recepci (příplatek: 2 €)

Slevy

  • first minute

Popis zájezdu

Původně malá rybářská vesnice se vyvinula v malebné letovisko na úpatí Biokova. Letovisko náleží do oblasti Makarské riviéry a najdete zde vše k příjemnému pobytu - koupání na krásných plážích z jemných oblázků, krásné výhledy na vrcholy Biokova, možnosti příjemného posezení v řadě hospůdek a restaurací, malebný turistický přístav, sportovní vyžití i širokou nabídku výletů po dalmatském pobřeží až do Dubrovníku, bosenského Medugorie nebo lodí na nedaleké ostrovy Brač, popř. Hvar a do kaňonu řeky Cetiny. Nabízíme ubytování v soukromých penzionech - apartmány nebo pokoje. Všude je možnost dokoupení polopenze. Studia představují místnost s dvěma nebo třemi lůžky, kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Apartmány se skládají z jedné - dvou ložnic a obytné místnosti s kuchyňským koutem (v každé ložnici jsou dvě lůžka a v obytné kuchyni jsou další 1 - 2 lůžka) a sociálního zařízení. Apartmány se nacházejí do 500 m od moře. Polopenze podávaná v restauraci Šebin je bohatá, snídaně – buffet, večeře obsahuje předkrm, hlavní jídlo, salát a dezert, v ceně je nápoj – sklenka piva, vína nebo limonády.
Hotel se nachází v blízkosti pláže v zeleni na konci promenády letoviska Baška Voda, jen caa 200 metrů od samotného centra města (cca 5 minut pěšky). Leží na konci vyhlášené promenády s četnými obchůdky se suvenýry, restauracemi, bary a kavárnami.

Ubytování: hotel **

Hotel se nachází v blízkosti pláže v zeleni na konci promenády letoviska Baška Voda, jen caa 200 metrů od samotného centra města (cca 5 minut pěšky). Leží na konci vyhlášené promenády s četnými obchůdky se suvenýry, restauracemi, bary a kavárnami.
Vybavení: hotel je vybaven klimatizovanou restaurací, aperitiv barem, caffe barem, pizzerií, marketem se suvenýry, směnárnou, TV místností a výtahem. V hotelu se v sezóně pořádají animační pořady (ve slovenštině).
Ubytování: Dvoulůžkové pokoje mají možnost jedné přistýlky, sprchu / WC, ledničku a balkón. Jednolůžkový pokoj nelze.
Stravování: All inclusive – plná penze formou bufetu, nápoje během jídla, 10:00 – 23:00 hod., nabídka místních alkoholických nápojů, víno, točené pivo, limonády, 16: - 17 hod. lehká svačina, káva, čaj. Služby All inclusive začínají v sobotu svačinou (16 – 17 hod.) a končí následující sobotu obědem (12 – 14 hod.).
Vyžití: Za poplatek: v blízkosti tenisové kurty, hřiště na minifotbal, volejbal, nohejbal, minigolf, široká nabídka vodních a plážových sportů. V hotelu se v sezóně pořádají animační pořady (ve slovenštině).

Stravování: polopenze

Doprava: vlastní

Podobné zájezdy