Rozšířené vyhledávání

Pouze LastMinute

Nacházíte se zde: Erika Tour > Španělsko > Zájezd č. 3003

ŠPANĚLSKĚ SLAVNOSTI FALLAS

Španělsko Španělsko
Termíny od 15.3.2018
Délka 9 dní
Doprava autokarem
Strava snídaně
Ubytování hotel

od:10 240

Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

 • 5x nocleh v aparthotelu - dvoulůžkové ložnice v apartmánech vybavených společnou kuchyňkou a sociálním zařízením
 • 1x tranzitní ubytování v hotelu
 • 5x polopenze formou bufetu + nápoje (pivo, víno nebo voda)
 • doprava - klim. bus
 • průvodce
 • povinné poj. CK

Cena nezahrnuje

 • fakultativní výlet

Slevy

 • first minutefirst minute 6% do 10.1.
 • first minute4% do 10.2.
 • first minute3% do 10.3.
 • Seniorská sleva 55+: 300 Kč (nesčítá se s jinými slevami) (sleva: -300 Kč)

Popis zájezdu

NEJSLAVNĚJŠÍ SLAVNOSTI VALENCIE
Jarní Španělsko s dozrávajícími pomeranči, a probouzející se přírodou je báječné samo o sobě. Když k tomu ale přibydou neopakovatelné španělské slavnosti jako jsou Fallas, nedá se Španělsku odolat.

Ubytování: hotel

Stravování: snídaně

Doprava: autokarem

Program zájezdu

1. den:Ráno odjezd z ČR. Trasa dle nástupních míst, buď přes Německo a Francii nebo přes Rakousko, Itálii a Francii.
2. den:Ráno příjezd do Barcelony(UNESCO)– prohlídka města: gotická čtvrť s katedrálou sv. Eulálie, Las Ramblas, Montjuic, Antonio Gaudí – Sagrada Familia, domy ve městě, Kolumbův památník, přístav. Příjezd do Oropesy ve večerních hodinách. Ubytování v aparthotelu. Večeře, nocleh.
3. den:Prohlídka Oropesy (přístav, staré město, aréna). Výlet do Peniscoly - kouzelného přímořského městečka s dominujícím středověkým templářským hradem stojícím na skále nad mořem, malebný kostel a klikaté kamenné uličky. Večeře, nocleh.
4. den:Dnes vás čekají nádherné španělské slavnosti Fallas. Návštěva Valencie - hlavní město valencijské oblasti a historické město nabité památkami v čele s památnou katedrálou - prohlídka. Účast na oslavách "Las Fallas" - slavnostní průvody, překrásná výzdoba, atrakce, ohňostroj, možnost účasti na býčích zápasech (fakultativně). Návrat ve večerních hodinách. Návrat, večeře, nocleh.
5. den:Volno k pobytu v přímořském letovisku. Fakultativně výlet na trhání pomerančů - zažijte kouzlo pomerančových sadů v době, kdy se pomeranče sklízejí a vychutnejte si chuť pomeranče vlastnoručně utrženého ze stromu. Návrat na večeři. Poté odjezd do Burriany na pálení soch, které se koná vždy v noci na sv. Josefa. Nocleh.
6. den:Návštěva Cabanes a Benicasimu. Nejprve výjezd do pohoří Desierto de las Palmas - prohlídka kláštera řádu Bosých Karmelitánů v Benicasimu - návštěva likérky, kde se dodnes vyrábí likéry a vína podle původní karmelitánské receptury. Součástí prohlídky je ochutnávka z 9 soudků. V městečku Cabanes navštívíme továrnu na výrobu turrónů (typická španělská sladkost - hlavně vánoční) - krátká prohlídka továrny a ochutnávka včetně možného nákupu. Večeře, nocleh.
7. den:Ráno odjezd, nejprve na prohlídku vyhledávaného a krásně položeného kláštera Montserrat s černou Madonou. Krátká návštěva ministátu Andorra (kouzelná krajina, daňový ráj). Přejezd do Monaca.
8. den:Prohlídka Monackého knížectví, při které poznáte všechny místní zajímavosti - např. Jardin exotic, park sv. Antoniety, novou tržnici, knížecí palác, knížecí přístav, katedrála - bílý skvost Monaca (leží zde také princezna Grace), oceánografické muzeum, světoznámé Kasino s přilehlými parky, část tratě Formule 1, překrásné Japonské zahrady. Odjezd na tranzitní ubytování.
9. den:Přejezd do ČR, příjezd v nočních hodinách.