Rozšířené vyhledávání

Pouze LastMinute

Nacházíte se zde: Erika Tour > Chorvatsko > Zájezd č. 919006

OMIŠ – HOTEL BRZET***

Chorvatsko Chorvatsko
Termíny od 11.5.2019
Délka 8 dní
Doprava vlastní
Strava polopenze
Ubytování hotel ***

od:9 500

Cena zahrnuje

 • 7x nocleh
 • 7x polopenzi (snídaně formou švédských stolů, večeře výběr ze 3 menu, salátový bufet, nápoje - bílé a červené víno, džus, voda)
 • využívání klimatizace
 • každodenní úklid pokojů

Cena nezahrnuje

 • děti do 12-ti let taxu neplatí
 • dopravu (možnost přikoupení)
 • cestovní pojištění (možnost přikoupení)

Příplatky

 • povinné: pobytové taxy (platba na místě) - 1,1 € / dosp. os./noc (příplatek: 1,1 €)
 • povinné: pobytové taxy (platba na místě) - děti 12-18 let 0,55 € / noc (příplatek: 0,55 €)

Slevy

 • dítě do 2 let zdarma
 • slevy pro děti od 2 do 10 let:
 • 1 dítě se dvěma dospělými osobami na pokoji -50% (sleva již odečtena v ceníku)
 • 1 dospělá osoba s 1 dítětem nebo 2 samotné děti na pokoji – dítě vždy 30% (sleva již odečtena v ceníku)
 • sleva 3. dospělá os. na pokoji – 20% (sleva již odečtena v ceníku)
 • first minute: 6% z ceny pobytů (bez příplatků) do 31. 1. 2019
 • first minute: 5% z ceny pobytů (bez příplatků) do 28. 2. 2019
 • first minute: 3% z ceny pobytů (bez příplatků) do 31. 3. 2019

Výlety

 • Omišská riviéra nabízí nepřeberné množství různých výletů. Můžete vyzkoušet lodní výlety na ostrov Brač nebo Hvar, neméně atraktivní jsou výlety podél moře na Makarskou. Z celé střední Dalmácie se hosté sjíždějí do Omiše, aby vyzkoušeli rafting na řece Cetině - vhodné pro úplné začátečníky i děti od 7 let. Pokud raději volíte prohlídku pamětihodností nebo přírodních úkazů, pak nesmíte vynechat návštěvu Splitu, Dubrovníku, Medugorje či vodopádů Krka nebo Kravica.

Popis zájezdu

Omiš je typické středomořské městečko se starobylým historickým středem i s novými částmi. Je obklopeno tamaryšky a borovicovými háji a leží u ústí řeky Cetine. Leží v podstatě na půli cesty mezi nejznámějšími turistickými centry střední Dalmácie mezi Splitem a Makarskou. Má zajímavou a dobrodružnou historii již od antických časů. Ve středověku zde byl vybudován nikdy nedobytý hrad proslulých omišských pirátů, kam se můžete vyšplhat nad město a pokochat se krásným výhledem. Dole ve městě najdete řadu útulných restaurací, kavárniček, barů a spoustu obchůdku včetně barevné tržnice se spoustou ovoce.

Ubytování: hotel ***

Hotel Brzet je hotelem pavilonového typu, najdete ho ve stejnojmenné části Omiše na klidném a tichém místě a hlavně v těsné blízkosti moře. Obklopen je borovicovým lesíkem, jehož stáří je více jak 100 roků. Hotel se skládá ze 3 ubytovacích pavilonů, součástí je centrální recepce, centrální restaurace s terasou a kavárnou, na recepci je k dispozici Wi-Fi, parkování je zajištěno na vlastním hotelovém parkovišti.
Jedná se o moderní a oblíbený hotel především mezi českou klientelou. Je vhodný pro pobyt rodin s dětmi i starších klientů. Vybavením i kvalitou služeb jistě uspokojí i náročné klienty a to za rozumnou cenu.
Přímo před hotelem ve vzdálenosti asi 30 m se nachází oblázková pláž. Do centra Omiše vede podél moře 800 metrů dlouhá promenáda. V městečku Omiš najdete spoustu restaurací, obchodů a stánků s všemožným sortimentem. Večerní procházka po Omiši pod kolmo se pnoucími skalami určitě bude pro každého nezapomenutelným zážitkem a zpestřením dovolené. MÁM DOTAZ
UBYTOVÁNÍ: Stejně jako hotelová restaurace tak i ubytovací kapacity byly nově rekonstruované. Vybavené jsou moderním nábytkem, soc. zařízením, klimatizací, chladničkou, televizí se satelitem, fénem na vlasy a balkonem s na mořskou stranu.
PLÁŽE: Vzdálenost hotelu Brzet od pláže je 20 až 30 metrů !!! , dle příslušného pavilonu. Pokud se vydáte pěšky podél moře do Omiše, přijdete po 8 až 10-ti minutách na velikou městskou pláž v Omiši s jemným pískem a velmi pozvolným přístupem do moře - ideální pro rodiny s malými dětmi. Tato pláž je vyhledávána hosty ze širokého okolí. Naopak na druhou stranu od hotelu objevíte přírodní, méně navštěvované oblázkové pláže s minimálním počtem návštěvníků.

Stravování: polopenze

Formou polopenze v moderní a příjemné hotelové restauraci, která je umístěna uprostřed hotelového komplexu mezi pavilony. Posedět můžete uvnitř restaurace nebo na venkovní terase. Snídaně formou švédských stolů a večeře výběr ze 3 menu, salátový bufet. V ceně večeře jsou zahrnuty nápoje (bílé a červené víno, džus, voda). Za příplatek možná plná penze včetně nápojů. V termínech 15.06.-14.09.2018 jsou nápoje formou samoobslužného pultu, v ostatních termínech jsou servírovány.

Doprava: vlastní

Podobné zájezdy