Rozšířené vyhledávání

Pouze LastMinute

Nacházíte se zde: Erika Tour > Slovensko > Zájezd č. 2007
Slovensko Slovensko

PERLY TATER A SEVERNÍHO SLOVENSKA

Termíny od 14.7.2017
Délka 8 dní
Doprava autokarem
Strava polopenze
Ubytování pension
od:7 790

Vaše nejžádanější termíny

14.07.17 pá 8 dní 7 790 Kč termín zájezdu vypršel

Cena zahrnuje

  • 7x nocleh - 2 a 3lůžkové ložnice s vl. přísl. v příjemném penzionu ve Ždiaru
  • 7x polopenze
  • doprava
  • průvodce
  • povinné pojištění CK

Popis zájezdu

NEJOBLÍBENĚJŠÍ TATRANSKÉ TRASY! Vysoké Tatry nás stále lákají, stále se do nich vracíme jako do "svých hor". Pojeďte se projít po známých trasách, odpočinout si v některých z termálů, prostě užít si tatranskou dovolenou. Super cena!

Ubytování: pension

Stravování: polopenze

Doprava: autokarem

Program zájezdu

1. den:Odjezd ořes Prahu na Slovensko, nocleh.
2. den:Tatranská Lomnica - lanovkou na Skalnaté pleso - možnost lanovky na Lomnický štít, popř. na Lomnické sedlo, sestup přes Hrebienok do Starého Smokovce, eventuelně přes Malou Svišťovku do Tatranské Lomnice. Návrat na nocleh
3. den:Lysá Polana - přechod do Polska, odtud pěšky dolinou Roztoki (možnost použít koňský potah) k největším a nejhlubším jezerům Morské Oko, Wielky Stav a Czarny Staw. Návrat na nocleh.
4. den:Štrbské pleso - Popradské pleso - možnost výběru více túr. Odjezd na nocleh do Ždiaru.
5. den:Pieninský národní park - Červený Kláštor - možnost plavby na pltích, Lesnica, možnost oběda a posezení ve stylové kolibě v Haligovcích. Prohlídka Červeného Kláštora a odjezd zpět.
6. den:Spišský hrad - monumentální zříceniny jednoho z největších hradů Evropy, Levoča - městská památková rezervace, kostel sv. Jakuba s největším gotickým oltářem světa. Vrbov - koupání v termálním koupališti. Návrat na nocleh.
7. den:Pro zdatné túra Zadné Medodoly - Kopské sedlo - Brnčálova chata - Tatranské Matliare. Ostatní absolvují výšlap po Spišské Maguře v okolí Ždiaru s nejvyšším kopcem Magurkou. Návrat na nocleh.
8. den:Po snídani odjezd se zastávkou na oběd, příjezd večer.


Podobné zájezdy