Rozšířené vyhledávání

Pouze LastMinute

Nacházíte se zde: Erika Tour > Švýcarsko > Zájezd č. 1013

KOUZLO ŠVÝCARSKÝCH ALP – ŠVÝCARSKÁ NEJ...

Švýcarsko Švýcarsko
Termíny od 26.7.2019
Délka 6 dní
Doprava autokarem
Strava snídaně
Ubytování pension

od:9 590

Původní cena: 9 990 Kč

Vaše nejžádanější termíny

26.07.2019 pá - 31.07.2019 st 6 dní 9 590 Kč 9990 Kč objednej

Cena zahrnuje

 • 3x ubytování (dvoulůžkové pokoje)
 • 3x snídaně
 • doprava - klim. bus
 • průvodce
 • povinné pojištění CK

Cena nezahrnuje

 • výlet Glacier Expressem (rezervace nutná předem) cca 2.600 Kč
 • vlak na Jungfraujoch (rezervace nutná předem) cca 2.300 Kč

Slevy

 • first minute 6% do 10. 1.
 • first minute 4% do 10. 2.
 • first minute 3% do 10. 3
 • Seniorská sleva 55+: 350 Kč (nesčítá se s jinými slevami) (sleva: -400 Kč)

Popis zájezdu

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ A NEJVYHLÍDKOVĚJŠÍ ŠVÝCARSKÉ VRCHOLY, FANTASTICKÉ HORSKÉ DRÁHY!
Tento zájezd vás zavede do takových míst Evropy, která jsou stálými hity pro návštěvníky. Kouzelná horská střediska Interlaken a Grindelwald uprostřed alpských velikánů, populární města Chur a Luzern se známým dřevěným mostem, jízda vysokohorskou zubačkou a Glacier Expressem – to a ještě mnohem víc vám ukáže tento zájezd.

Ubytování: pension

penzion - dvoulůžkové pokoje s vl. přísl.

Stravování: snídaně

Doprava: autokarem

Program zájezdu

1. den:Odjezd vpodvečer, noční přejezd přes Prahu, Plzeň a SRN.
2. den:Květinový ostrov Mainau - klenot Bodamského jezera - zahrady z 18. stol., růžové zahrady, květinové záhony s tisíci květin, palmy, citrusy, skleníky, motýlí dům, ostrov působí jako by připlul ze středozemí. Poté odjezd na prohlídku Kostnice, její historické části, včetně památek na Mistra Jana Husa - místa soudu i upálení. Odjezd na nocleh.
3. den:Lauterbrunnen – zubačkou přes populární Wengen na Kleine Scheidegg – zde - možno přestoupit na slavný vlak na Jungfraujoch TOP OF EUROPE (3.454 m) do nejvýše položeného evropského železničního nádraží, s výhledy na okolní vrcholy Eigeru, Mönchu a Jungfrau a na největší švýcarský ledovec Aletschgletscher. Pro ostatní procházka k ledovci Eigergletscher pod severní stěnu Eigeru a zpět do Lauterbrunnenu. Při cestě zpět zastávka u skalních vodopádů Trümmelbasch. Návrat na nocleh.
4. den:Alpnachstad – nejstrmější ozubnicovou dráhou na světě se sklonem místy až 48% na Pilatus - Kulm (2.120 m), který je považován za jeden z nejlepších vyhlídkových vrcholů Švýcarska. Až se pokocháte místními vyhlídkami budete pokračovat lanovkou do Kriensu. Odtud přejedeme do Luzernu – prohlídka města s kouzelnými uličkami a se slavným dřevěným mostem. Odtud se vypravíme lodí na kouzelnou plavbu po Vierwaldstätterském jezeře zpět do Alpnachstadu.Návrat na nocleh.
5. den:Soutěska Aareschlucht - až 180 m hluboká a v nejužším místě 1 m široká - procházka. Dále cesta přes dvě vyhlášená vysokohorská sedla Grimselpass a Furkapass - budou se vám otvírat fantastické výhledy na okolní Alpy a konečně i na Rhonský ledovec (prameniště Rhony) - možnost návštěvy ledovcové jeskyně. Příjezd do Andermattu a přes Oberalppass do Churu. (Z Andermattu je možno použít Glacierexpress do Churu - nutno objednat předem). Cestou prohlídka známého kláštera Disentis. Noční přejezd.
6. den:Příjezd v časných ranních hodinách.