Rozšířené vyhledávání

Pouze LastMinute

Nacházíte se zde: Erika Tour > Polsko > Zájezd č. 10331

KLENOTY POLSKA – KRAKOV A VRATISLAV…

Polsko Polsko
Termíny od 30.3.2018
Délka 4 dny
Doprava autokarem
Strava snídaně
Ubytování hotel

od:5 095

Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

 • 3x nocleh v hotelu se snídaní - dvoulůžkové pokoje s vl. přísl.
 • doprava
 • průvodce
 • povinné pojištění CK

Slevy

 • first minute 6% do 10. 1.
 • first minute 4% do 10. 2.
 • first minute 3% do 10. 3.
 • Seniorská sleva 55+: 200 Kč (nesčítá se s jinými slevami) (sleva: -200 Kč)

Popis zájezdu

HISTORICKÉ PERLY POLSKA!
Pojeďte s námi objevovat stále více vyhledávané klenoty střední Evropy jako jsou oblasti Slezska a Malopolska. Monumentální a historická Vratislav (Wroclaw) či Krakov (UNESCO), romantický Olsztyn a cesta „orlích hnízd“, mystická poutní místa Czenstochowa a Kalwaria Zebrydowska (UNESCO), to jsou některá z míst, která vám chceme představit.

Ubytování: hotel

hotel - dvoulůžkové pokoje s vl. přísl.

Stravování: snídaně

Doprava: autokarem

Program zájezdu

1. den:Odjezd v časných ranních hodinách. Vratislav (Wroclaw) – prohlídka – historický Rynek s řadou starobylých památek. Krásná radnice, nádherná katedrála a další kostely na Tumském ostrově, malebné měšťanské domy na Solném náměstí, rotunda se slavnou panoramatickou malbou Panorama Raclawicka, Lidová hala (UNESCO) – nejslavnější dílo vratislavského modernismu, autorem Max Berg, jedna z prvních železobetonových konstrukcí na světě postavená na památku 100. výročí bitvy národů u Lipska. Szczytnický park s japonskou zahradou. Odjezd na ubytování.
2. den:Czenstochowa – „polské Lurdy“ – kouzelné poutní místo s mariánskou svatyní a klášterním komplexem na Jasné hoře (možnost účasti na ranní mši). Vydáme se pohádkovou krajinou po turistické cestě „orlích hnízd“, která spojuje ruiny středověkých obranných hradů a strážních věží – návštěva zříceniny Olsztyn. Wieliczka – návštěva unikátního solného dolu (UNESCO) – labyrint galerií, sálů a kaplí vtesaný do šedé soli. Nocleh.
3. den:Krakov – celodenní prohlídka tohoto nádherného historického města: královský zámek Wawel, katedrála, Královská cesta, kostel p. Marie, Sukiennice – krámky ze 13. stol., univerzita Collegium Maius, uličky starého města, Kazimierz – krakovská židovská čtvrť (UNESCO). Nocleh.
4. den:Kalwaria Zebrzydowska (UNESCO) – druhé nejvýznamnější polské poutní místo s nejrozsáhlejší kalvárií uprostřed malebných pahorků – „polský Jeruzalém“ – procházka. Příjezd v noci.


Podobné zájezdy

 • 4 690 Polsko Polsko

  TAJNÉ SÍDLO A. HITLERA, POLSKÉ VERSAILLES A PAMÁTKY UNESCO

  ZÁJEZD BEZ NOČNÍCH…

  TAJEMNÁ MINULOST A KRÁSY DOLNÍHO SLEZSKA

  Termíny od 25.7.2019
  Délka 4 dny
  Doprava autokarem
  Strava snídaně
  Ubytování hotel
  od: 4 690