Rozšířené vyhledávání

Pouze LastMinute

Nacházíte se zde: Erika Tour > Itálie > Zájezd č. 1020
Itálie Itálie

ITALSKÉ STÁLICE – BENÁTKY, VERONA, PADOVA

Termíny od 27.4.2017
Délka 5 dní
Doprava autokarem
Strava snídaně
Ubytování hotel
od:4 990

Vaše nejžádanější termíny

27.04.17 čt 5 dní 4 990 Kč termín zájezdu vypršel
18.10.17 st 5 dní 5 550 Kč termín zájezdu vypršel

Cena zahrnuje

  • doprava klim. autobusem
  • 2x hotel ( 2 lůž. pokoje) se snídaní
  • průvodce
  • povinné pojištění CK

Příplatky

  • jednolůžkový pokoj 610 Kč (příplatek: 610 Kč)

Slevy

  • first minute 7% do 10. 1.
  • first minute 5% do 10. 2.
  • first minute 3% do 10. 3
  • Seniorská sleva 55+: 300 Kč (nesčítá se s jinými slevami) (sleva: -300 Kč)

Popis zájezdu

SKVOSTY SEVERNÍ ITÁLIE
Itálie – to je nespočet variací pro cestovatele – města nabitá památkami, kouzelná romantická zákoutí, přírodní horské i přímořské scenérie. Podrobnou prohlídku Benátek a návštěvu dalších slavných italských měst vám nabízí také tento zájezd.

Ubytování: hotel

Stravování: snídaně

Doprava: autokarem

Program zájezdu

1. den:Odjezd v podvečer přes Prahu, Rozvadov, SRN a Rakousko do Itálie.
2. den:Příjezd do Punta Sabbioni a odjezd lodí do Benátek – kouzelného romantického historického města na laguně, rozkládajícího se na 118 ostrovech a ostrůvcích propojených 400 mosty a překrásnými historickými uličkami. Prohlídka nejkrásnějších míst: Piazza S. Marco s bazilikou, Dóžecím palácem a Campanilou, Most vzdechů včetně státního vězení, Canal Grande a paláce, kouzelná náměstíčka i klikaté uličky často končící u některého z kanálů. Zbude čas i na posezení u výborné kávy či sklenky vína. Kvečeru odjezd zpět lodí a autobusem na ubytování.
3. den:Odjezd lodí na ostrovy v okolí Benátek. Navštívíme ostrov Murano, kde se v místních sklárničkách seznámíte s krásou muránského skla. Poté poplujeme do bývalé malebné malířské vesnice na ostrově Burano. Dnes je slavný výrobou háčkovaných krajek. Návrat na pevninu, event. odpočinek u moře. Nocleh.
4. den:Odjezd do Padovy – starobylého města na mnoha ramenech řeky Bacchiglione: Basilica del Santo, Basilica di Santa Gustina, náměstí Pratodella Vale, Piazzadelle Erbe, kouzelné uličky plné paláců. Verona – prohlédneme si toto kouzelné romantické město Romea a Julie - Piazza Bra, antická Aréna, náměstí Piazza delle Erbe a Piazza dei Signori, kde v okolí najdeme známé paláce a památky - Casa di Giulietta, náhrobky Arche Scaligere, Palazzo della Regione a Loggia del Consiglio. Procházka podél břehu Adige - mosty Castelvecchio a Ponte Scaligero. Odjezd.
5. den:Příjezd v dopoledních hodinách.


Podobné zájezdy