Rozšířené vyhledávání

Pouze LastMinute

Nacházíte se zde: Erika Tour > Itálie > Zájezd č. 1023

BABÍ LÉTO U GARDSKÉHO JEZERA

Itálie Itálie
Termíny od 11.9.2018
Délka 6 dní
Doprava autokarem
Strava snídaně
Ubytování hotel

od:6 490

Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

 • 3x nocleh v hotelu se snídaní – dvoulůžkové pokoje s vl. příslušenstvím
 • doprava – klim. bus
 • průvodce
 • povin. pojištění CK

Příplatky

 • jednolůžkový pokoj 1.500 Kč (příplatek: 1500 Kč)
 • 3 večeře 1.190 Kč (příplatek: 1190 Kč)

Slevy

 • first minute 6% do 10. 1.
 • first minute 4% do 10. 2.
 • first minute 3% do 10. 3.
 • Seniorská sleva 55+: 300 Kč (nesčítá se s jinými slevami) (sleva: -300 Kč)

Popis zájezdu

JEDNA Z NEJKRÁSNĚJŠÍCH OBLASTÍ ITÁLIE!
Jezero Lago di Garda patří k nejkrásnějším koutům Evropy. Pohoří Monte Baldo se říká „Hortus Italiae“ neboli Italská zahrada. Jedinečnému rozhledu odtud se máloco vyrovná. Navíc kouzelná lázeňská městečka kolem Gardy a krásné horské scenérie cestou dělají z tohoto zájezdu neopakovatelnou záležitost. Budete se kochat nádhernými výhledy a fantastickou atmosférou „Riviery de Limoni“. Při tomto toulání si každý návštěvník najde něco pro sebe, ať si chce užívat krásných rozhledů z lanovek, absolvovat jednoduché turistické trasy nebo pouze odpočívat při výborném italském capuccinu na romantické promenádě.

Ubytování: hotel

Stravování: snídaně

Doprava: autokarem

Program zájezdu

1. den:Odjezd večer, noční přejezd.
2. den:Paganella – možnost výjezdu lanovkou – odtud Dolomiti Brenta jako na dlani, Molveno – kouzelné městečko u stejnojmenného jezera. Tignale – procházka k Montecastello – poutnímu kostelíku s fantastickou vyhlídkou. Odjezd na ubytování.
3. den:Lago di Garda – Limone sul Garda – kouzelná kamenná vesnička stísněná na svazích mezi horami a jezerem – prohlídka. Trajekt do Malcesine – dalšího krásného městečka s romantickým hradem Rocca a půvabným starým centrem. Lanovkou na Monte Baldo – fantastické výhledy na jezero, procházka po hřebeni. Trajektem návrat a zpět na nocleh.
4. den:Salo – krásně položené letovisko spojené se jménem Mussoliniho. Gardone Riviera - kdysi nejmódnější letovisko u jezera Garda, které si zachovalo vznešený ráz – elegantní promenáda, kde si posedíte u výborné kávy nebo nějaké italské speciality a budete se kochat výhledem na jezero. Kvetoucí zahrady – návštěva nejexotičtější botanické zahrady u L. di Garda Giardino Botanico Hruska. Z Gardone Riviera potom vyrazíme na okružní jízdu lodí po jezeru Lago di Garda do Sirmione prohlídka – mys 4 km dlouhý s pozůstatky římských lázní, oblíbené místo s nádhernou polohou a pohádkovým hradem Rocca Scalighera. V kostele San Pietro fresky ze 13. stol. Zpět opět lodí kolem Salo a daších středisek na jezeře. Návrat na nocleh.
5. den:Krátká zastávka ve zdejším nejznámějším letovisku Riva del Garda.Přejezd k Bolzanu a výjezd lanovkou na náhorní plošinu Ritten, která je známá pod názvem Riviéra Dolomit. Pokocháme se místní krásnou krajinou, oblast Rittenu je ideální vyhlídkový balkón naproti Dolomitům a budeme pokračovat horským vláčkem do Collalba. Odtud budeme absolvovat lehkou turistickou vycházku k místní světoznámé atrakci - jedinečným zemským pyramidám. Poté přes Brenner, Rakousko a SRN cesta zpět.
6. den:Příjezd v ranních hodinách.


Gardone Riviera

Gardone Riviera je kdysi nejmódbějším letoviskem u jezera Lago di Garda, které si zachovalo vznešený ráz. Z elegantní promenády, kde si posedíte u výborné kávy nebo nějaké italské speciality, se budete moci kochat výhladam na jezero lago di Garda. Gardone Riviera vyniká  nejexotičtější botanickou zahradou u Lago di Garda Giardino Botanico Hrusca a Villou il Vittoriale ve stylu art deco.

Lago di Garda

Lago di Garda je největší a nejvýchodněji položené italské jezero. Vede jím hranice tří krajů - na severu Trentina, na jihozápadě Lombardie a na jihovýchodě Veneta. Jezero Lago do Garda bylo vyhloubeno obrovským Adižským ledovcem do hloubky až více než 300 m. Bylo oblíbeným lázeňským střediskem už za Římanů, kteří si užívali jeho mimořádného mikroklimatu a také horkých sirných pramenů u Sirmione. Obklopují ho úchvatné scenérie hor a v okolí najdete spoustu historických památek

Limone sul Garda

Limone sul Garda - kouzelná kanebbá vesbička stísněná na svazích mezi horami a jezerem Lago di Garda.

Malcesine

Malcesine - kouzelné historické městečko krásně položené na břehu jezera Lago di Garda pod skalními stěnami Monte Baldo. Malcesine vévodí scaligerovský hrad (13. - 14. stol.). Visutou otáčivou lanovkou se dostanete na hřeben Monte Baldo s krásnými výhledy na jezero Lago di Garda i okolní horské masivy.

Paganella

Paganella - na vrchol Cima Paganella (2.125 m) lze vyjet lanovkou ze střediska Andalo. Fantastické výhledy.

Riva del Garda

Městečko Riva del Garda leží při severozápadním cípu jezera Lago di Garda. Západně nad městem tvoří panorama strmá Rochetta (1527 m) se strážní věží z benátských dob. Malebné centrum města Riva del Garda u jezera tvoří Přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. V blízkosti malého náměstí Piazza Carducci je bývalý scaligierovský vodní hrad a okolo malebné starobylé uličky. V létě je Riva del Garda turistickým, v zimě lázeňským a kongresovým centrem.

Salo

Salo je letovisko krásně položené na západním břehu Lago di Garda. V roce 1943 zde vyhlásil Mussolini republiku Saló, loutkový fašistický stát. Dnes je to elegantní přitažlivé město s domy pastelových barev. 

Podobné zájezdy

 • 6 950 Itálie Itálie

  KOUZELNÁ MÍSTA ITALSKO - ŠVÝCARSKÉHO POMEZÍ! Noblesní oblast jezer na pomezí Švýcarska…

  JEZERNÍ A HORSKÉ PERLY ITÁLIE A ŠVÝCARSKA

  Termíny od 14.5.2019
  Délka 6 dní
  Doprava autokarem
  Strava snídaně
  Ubytování hotel
  od: 6 950
 • 5 630 Itálie Itálie

  SKVOSTY SEVERNÍ ITÁLIE Itálie – to je nespočet variací pro cestovatele – města nabitá…

  ITALSKÉ STÁLICE – BENÁTKY, VERONA, PADOVA

  Termíny od 27.4.2019
  Délka 5 dní
  Doprava autokarem
  Strava snídaně
  Ubytování hotel
  od: 5 630
 • 8 725 Itálie Itálie

  NEJKRÁSNĚJŠÍ SCENÉRIE DOLOMIT Dolomity jsou nejkrásnějším a nejtypičtějším pohořím…

  TO NEJLEPŠÍ Z DOLOMIT

  Termíny od 18.6.2019
  Délka 6 dní
  Doprava autokarem
  Strava polopenze
  Ubytování hotel ***
  od: 8 725
 • 8 735 Itálie Itálie

  ROMANTICKÉ ZÁMKY, MALEBNÉ HORY A BÁJEČNÉ LÁZNĚ

  Krásná oblast Jižního Tyrolska…

  POHÁDKOVÉ DOLOMITY

  Termíny od 20.7.2019
  Délka 6 dní
  Doprava autokarem
  Strava polopenze
  Ubytování hotel ***
  od: 8 735